AM 10x10mmSHANK SPIRAL O PLASTIC
AM57327
Skal kun brukes på CNC-maskiner og rutere med automatisk mating. Gir superrene, glatte kutt, spesielt i akrylmaterialer (Plexiglas, Lucite) annen plast og tre. Bits er laget i henhold til strenge toleranser fra en eksklusiv karbidkvalitet og polet til en speilfinish ved hjelp av Amanas unike prosess. Designet for å skyte ut sjetonger. Ideell for industrielle applikasjoner og CNC-maskiner. Høyre helix høyre håndskåret
| Brutto vekt | 0.2 kg |
|---|---|
| Diameter | 10 mm |
| Festedimensjon | 10 mm |
| Fresestål | Notfres |
| Spiralretning | Up-cut |
| Bredde | 2 |
| Høyde | 2 |
| Lengde | 9 |
| Merke | Amana Tool |
| Netto vekt | 0.2 kg |