AVRUNDINGSFRES R 12,7 D 38,1 M/L SK8
W150202
Avrundingsfres som runder av kanten på et emne til en fin avrundet kant. Kan kombineres slik at kanten går helt jevnt eller med en innslag i topp eller bunn, alt etter hvilket kulelager som velges og innstilling på høyden. Ekstra kulelager følger med.
| Brutto vekt | 0.0553 kg |
|---|---|
| Diameter | 38.1 mm |
| Festedimensjon | 8 mm |
| Fresestål | Avrundingsfres |
| Kulelager | Ja |
| Kulelager UTV | 12,7 mm |
| Radius1 | 12.7 mm |
| Bredde | 18 |
| Lengde | 59 |
| Merke | WPW |