AVRUNDINGSFRES R 4,8 D 22,2 M/L SK8
W150200
Avrundingsfres som runder av kanten på et emne til en fin avrundet kant. Kan kombineres slik at kanten går helt jevnt eller med en innslag i topp eller bunn, alt etter hvilket kulelager som velges og innstilling på høyden. Ekstra kulelager følger med.
| Brutto vekt | 0.0433 kg |
|---|---|
| Diameter | 22.2 mm |
| Festedimensjon | 8 mm |
| Fresestål | Avrundingsfres |
| Kulelager | Ja |
| Kulelager UTV | 12,7 mm,22 mm |
| Radius1 | 4.8 mm |
| Bredde | 11 |
| Lengde | 50 |
| Merke | WPW |