Avrundingsfres radi 9,5mm sk8
TR32X8MMTC
UTGÅR
Avrundingsfres radi 9,5mm sk8
| Brutto vekt | 0.094 kg |
|---|---|
| Diameter | 31.7 mm |
| Festedimensjon | 8 mm |
| Fresestål | Avrundingsfres |
| Kulelager | Ja |
| Kulelager UTV | 9,5 mm |
| Radius1 | 9.5 mm |
| Merke | Trend Tool Technology |
| Netto vekt | 0.094 kg |