ENT fresestålsett 30dl ø8mm
ENT09030
Kvalitets fresestål fra ENT med hele 30 ulike fresestål i settet, praktisk organisert i koffert.
Utvalget inneholder gode, relevante fresestål og er utvalgte best selgere. Kvaliteten er meget god, laget av Taiwans ledende produsent.
Se bilder for utvalg.
| Brutto vekt | 2.2 kg |
|---|---|
| Festedimensjon | 8 mm |
| Fresestål | Notfres,Hulkilfres,Avrundingsfres,Skivenotfres,Fasfres,Sinkfres,V-fres,Kantfres,Profilfres,Sett |
| Kulelager | Ja |
| Maks hastighet | 28000 |
| Bredde | 29 |
| Høyde | 7 |
| Lengde | 31 |
| Merke | ENT |
| Netto vekt | 2.2 kg |