Kantfres m/lager ø16mm L 19mm sk8 HM
C121AX8MMTC
Kantfres m/lager ø16mm L 19mm sk8 HM
| Brutto vekt | 0.066 kg |
|---|---|
| C1 | 19 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Festedimensjon | 8 mm |
| Fresestål | Kantfres |
| Kulelager | Ja |
| Kulelager UTV | 16 mm |
| Merke | Trend Tool Technology |
| Netto vekt | 0.066 kg |