Kontraprofil rett ø41
C157X8MMTC
Kontraprofil rett ø41
| Brutto vekt | 0.257 kg |
|---|---|
| A (grader) | 10 |
| C1 | 17 mm |
| C2 | 6.35 mm |
| Diameter | 41 mm |
| Festedimensjon | 8 mm |
| Fresestål | Profilfres |
| Kulelager | Ja |
| Kulelager UTV | 22 mm |
| Maks hastighet | 18000 |
| Merke | Trend Tool Technology |
| Netto vekt | 0.257 kg |