Leut fresestål 45gr ø145 x 50 c ø30mm
LEUT91910
4000 - 7000 SIDE 75
Profesjonelt stasjonærfresestål med skrå skjær, 45 gr. Diameter ø145, høyde max35mm på material. 2 skjær i Hardmetall, utbyttbare. 4000 – 7000 o/min, manuell mating.
Laget av Leut, ett av Italias best renomerte produsenter av fresestål til industrien.
Artikkel nr 919 – se bilder.
Ekstra skjær kan leveres.
| Brutto vekt | 3.5 kg |
|---|---|
| A (grader) | 45 |
| C1 | 50 mm |
| Diameter | 145 mm |
| Festedimensjon | 30 mm |
| Fresestål | Fasfres,Andre |
| Maks hastighet | 7000 |
| Bredde | 20 |
| Høyde | 6 |
| Lengde | 20 |
| Merke | Andre |
| Netto vekt | 3.2 kg |