Kariwaku ex sagblad 330mm OKR
710466
Bladet er hele 330mm langt, bladtykkelse 0,9mm og 9TPI tanning, som gir et forholdsvis grovt kutt.
| Brutto vekt | 0.15 kg |
|---|---|
| Bredde | 7 |
| Høyde | 1 |
| Bladlengde | 330 mm |
| Japansk verktøy | Sager |
| Tanning (TPI) | 9 |
| Lengde | 44 |
| Merke | Miki Tool Co. |
| Netto vekt | 0.15 kg |