Sjøbergs høvelbenk Scandi Plus 1825
812030
Den perfekte benken for den som ønsker en solid høvelbenk, med bedre kvalitet enn lavpris benker. Topp plate laget i bøk, med doble rekker med hull for dobber, som kan brukes med begge tvingene. QSH tvingen passer også her i både rammeverk og topp plate. Hele benken er laget i bøk og oljebehandlet. Solid og stødig. Max åpning 115mm. Dobbel rekke med hull for høvelbenk dobber, ø19mm runde dobber. På beina er det laget hull for å kunne bruke QSH tvingen til oppspenning horisontal av større emner, plater osv. Kan også monteres for bruk av venstre hendte. Leveres uten skapløsning som er ekstra utstyr.
Leveres umontert.
| Brutto vekt | 70 kg |
|---|---|
| Bredde | 75 |
| Diameter dobber | 19 mm |
| Maks åpning | 115 mm |
| Tykkelse | 38 mm |
| Høyde | 40 |
| Lengde | 190 |
| Merke | Sjöbergs |
| Netto vekt | 70 kg |