Trend 18V Momenttrekker 130NM uten lader/batteri
T18S/IDB
LAGER RYDDESALG! Tilbud gjelder så lenge lageret rekker! Forbehold om utsolgt! Varen utgår fra lagerført sortiment men vil kunne skaffes.
Trend T18S/IDB er en momenttrekker med børsteløs motor og variabel hastighet.
Trend T18S/IDB er en momenttrekker med børsteløs motor og variabel hastighet.
Den har to gir, både for mindre/tynnere skruer og større kraftige bolter. Leverer 130NM moment for store festemateriell. Hurtigskiftechuck med 1/4 (6.35mm) innfestning. Trekkeren har en automatisk revers-stopp funksjon - stopper automatisk når den ikke har motstand.
Leveres uten batteri.
| Festedimensjon | 1/4" |
|---|---|
| Hastighet (o/min) | 0-2800 |
| Brutto vekt | 1.4 kg |
| Bredde | 17 |
| Høyde | 8 |
| Lengde | 22 |
| Merke | Trend Tool Technology |
| Netto vekt | 1.4 kg |