Trend 18V Pussemaskin 184x93mm uten batt/lader
T18S/TSSB
LAGER RYDDESALG! Tilbud gjelder så lenge lageret rekker! Forbehold om utsolgt! Varen utgår fra lagerført sortiment men vil kunne skaffes.
Trend T18S/TSSB eksenterpusser
Pusseren beveger seg eksentrisk 2mm som er egnet både for rask avvirkning og finpussing. Kan brukes med borrelås eller standard sandpapir på rull.
Papirstørrelse 184 mm x 93 mm
Inkluderer K80/120/180 sandpapir
Leveres uten batteri og lader.
| Avsugstilkobling | 40 mm |
|---|---|
| Hastighet (o/min) | 13000 |
| Brutto vekt | 1.8 kg |
| Bredde | 19 |
| Høyde | 11 |
| Lengde | 31 |
| Merke | Trend Tool Technology |
| Netto vekt | 1.8 kg |