Holder for høyttaler til 751725
751726
Feste for klokkehøytaler
| Brutto vekt | 0.02 kg |
|---|---|
| Bredde | 5 |
| Høyde | 3 |
| Lengde | 9 |
| Merke | Andre |
| Netto vekt | 0.015 kg |
| Farge | Sort |
| Innvendig diameter | 20 mm |
| Ur/Instrumenttype | Pendelurverk |