Innstikksurverk 125mm hvit rom
753070
Ved å bruke innstikksurverk er det meget raskt å lage en fin klokke! Drei eller skjær ut, klokkens omkrets, lag til senterhull og plasser innstikksurverket. Vips - så er klokken klar med urverk, glass, visere og det hele!
| Brutto vekt | 0.15 kg |
|---|---|
| Merke | Andre |
| Netto vekt | 0.15 kg |
| Batteritype | AA |
| Diameter | 125 mm |
| Farge | Hvit,Messing |
| Innvendig diameter | 73 mm |
| Talltype | Romer |
| Ur/Instrumenttype | Innstikksurverk |