Urverk Radiokontrollert 16mm
751758
Urverk som blir automatisk justert via radiosignaler fra Tyskland. Justerer også sommertid automatisk. Virker ikke nord for ca Trondheim.
| Brutto vekt | 0.025 kg |
|---|---|
| Merke | Andre |
| Netto vekt | 0.025 kg |
| Batteritype | AA |
| Farge | Sort,Messing |
| Innvendig diameter | 10 mm |
| Skaftlengde | 16 mm |
| Ur/Instrumenttype | Radiourverk |