Urverk skeleton ø150x45mm
753090
Her er en spennende klokke! Den har et gjennomsiktig urverk hvor tannhjul og all innmat viser. Urverket felles inn i et emne og du kan velge selv om du vil dekke til baksiden med samme emnet eller om veggen skal vise. Batteridrevet. Meget dekorativ og fin klokke som viser godt igjen!
| Brutto vekt | 0.15 kg |
|---|---|
| Merke | Andre |
| Netto vekt | 0.15 kg |
| Batteritype | AA |
| Diameter | 150 mm |
| Farge | Sort,Hvit,Messing |
| Innvendig diameter | 145 mm |
| Talltype | Romer |
| Ur/Instrumenttype | Innstikksurverk |