Poler/pussemaskin ø180mm 1200w
877801
Kraftig maskin for polering og pussing med ø180mm diameter skiver. Velcro festesystem. Variabel hastighet og D-håndtak for kontrollert polering eller pussing. Brukes til polering, buffing og pussing. Leveres med velcro feste skive, 1 stk pusseskive/sandpapir, 1 stk lammeull poleringshette.
Obs: Leveres med engelsk plugg, som demonteres for tilgang til euro plugg.
Standard tilbehør:
Velcro festeplate med M14 gjenger.
1 stk sandpapir.
1 stk Polerhette.
Engelsk bruksanvisning.
| Brutto vekt | 3 kg |
|---|---|
| Bredde | 16 |
| Høyde | 13 |
| Lengde | 43 |
| Merke | Andre |
| Netto vekt | 2.55 kg |
| Avsugstilkobling | mm |
| Diameter | 180 mm |
| Hastighet (o/min) | 800-3500 |
| Motoreffekt (kW) | 1,2 |
| Oscillerende | Nei |
| Trinnløs | Ja |