Abranet ø55mm k800 25 stk sliperondell
725090
Fantastisk godt sandpapir til bruk på sliperondell ø50mm. Pakken inneholder 25 stk Abranet sliperondeller i K800, ø55mm med borrelås. Er 55mm i diameter slik at den folder seg rundt sliperondellen på en bedre måte.
| Brutto vekt | 0.03 kg |
|---|---|
| Bredde | 8 |
| Høyde | 4 |
| Lengde | 16 |
| Merke | Mirka |
| Netto vekt | 0.03 kg |
| Diameter | 55 mm |
| Form papir | Rondell |
| Korning | K800 |
| Korntype | Mesh |