Pusseskiver ø250 K60 3 stk BDS250
656039
Pusseskiver ø250 K60 3 stk BDS250
| Brutto vekt | 0.15 kg |
|---|---|
| Bredde | 25 |
| Høyde | 1 |
| Lengde | 30 |
| Merke | Record Power |
| Netto vekt | 0.15 kg |
| Diameter | 250 mm |
| Form papir | Rondell |
| Korning | K60 |
| Korntype | Aluminiumoksyd |