Craft sagblad 190x60tx30x1,55
CSB/19060TC
Craft sagblad 190x60tx30x1,55
| Brutto vekt | 0.346 kg |
|---|---|
| Merke | Trend Tool Technology |
| Netto vekt | 0.346 kg |
| Antall tenner | 60 |
| Bladbredde | 1 mm |
| Bladtype | Kombinasjon,Plateskjæring |
| Diameter | 190 mm |
| Festedimensjon | 30 mm |
| Finish | Ekstra fin |
| Tannbredde | 1.6 mm |
| Tannform | ATB + R |