Craft saw blade 190mm x 36t wormdrive
CSB/19036TW
Craft saw blade 190mm x 36t wormdrive
| Brutto vekt | 0.287 kg |
|---|---|
| Merke | Trend Tool Technology |
| Netto vekt | 0.287 kg |
| Antall tenner | 36 |
| Bladbredde | 1 mm |
| Bladtype | Kombinasjon |
| Diameter | 190 mm |
| Festedimensjon | 13/16" Polygon |
| Finish | Medium |
| Tannbredde | 1.6 mm |
| Tannform | ATB + R |