Sagblad 160x4tx20mm pcd
PCD/FSB/1604
Sagblad 160x4tx20mm pcd
| Brutto vekt | 0.276 kg |
|---|---|
| Merke | Trend Tool Technology |
| Netto vekt | 0.276 kg |
| Antall tenner | 4 |
| Bladbredde | 1.4 mm |
| Bladtype | Laminat/Fibersement,Plateskjæring |
| Diameter | 160 mm |
| Festedimensjon | 20 mm |
| Finish | Grov |
| Tannbredde | 1.8 mm |
| Tannform | TCG |