Cont formskulp 19mm HCT080
765832
UTGÅR
En formskulp etter Europeisk fasong. Med jevntykke vegger for fin dreiing mellom senter. Egner seg ikke for «grov» dreiing.
| Brutto vekt | 0.3 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Formskulp |
| Langslipt | Ja |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Nei |
| Skaftlengde | 255 mm |
| Stål | HSS |
| Merke | Hamlet Craft Tools |
| Netto vekt | 0.3 kg |