Detaljformskulp 10mm HCT153
765958
Detaljformskulpen er forholdsvis tykk men med en langslipt slipefas og stor vinkel. Dette gjør jernet velegnet til dreiing av detaljer, og for å komme dypt ned i hulkiler etc. Leveres bare med skaft.
| Brutto vekt | 0.26 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Formskulp |
| Langslipt | Ja |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Nei |
| Skaftlengde | 255 mm |
| Stål | HSS |
| Merke | Hamlet Craft Tools |
| Netto vekt | 0.26 kg |