Glenn Lucas bolleskrubb ø19mm GL3
766304
Kraftig bollejern med ø19mm diameter på stålet. Brukes for grovdreiing av rå emner. 40cm langt skaft.
| Brutto vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Bollejern,Glenn Lucas |
| Langslipt | Ja |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Nei |
| Skaftlengde | 405 mm |
| Stål | HSS |
| Bredde | 5 |
| Høyde | 4 |
| Lengde | 64 |
| Merke | Hamlet Craft Tools |
| Netto vekt | 1 kg |