Meisel avrundet 19mm HCT105
765880
En mellomting mellom firkant og ovalt. Fint for spindeldreiing av stolbein etc. Henger ikke fast på anlegget.
| Brutto vekt | 0.36 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Meisel |
| Langslipt | Nei |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Nei |
| Skaftlengde | 225 mm |
| Stål | HSS |
| Merke | Hamlet Craft Tools |
| Netto vekt | 0.36 kg |