Sorby dreiejernssett for boller 3stk ø10mm
850560
Robert Sorby dreiejernsett for boller med tre jern:
Langslipt bollejern ø10mm for forming og uthuling.
Bunnjern ø10mm som kommer ekstra godt til i bunnen av bollen.
25mm Negativt buet skrapejern for siste finish på innsiden.
| Brutto vekt | 1.9 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Bollejern,Skrapejern,Sett |
| Langslipt | Ja |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Ja |
| Skaftlengde | 355 mm |
| Stål | HSS |
| Merke | Robert Sorby |
| Netto vekt | 1.9 kg |