Sorby penn dreiejern sett 3
850508
Set med mikrojern fra Sorby med treskafte. Velegnet for penndreiing, smykkedreiiing, uthuling av små boller og vaser og mye mer
| Brutto vekt | 0.25 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Formskulp,Skrubb,Stikkjern,Sett |
| Langslipt | Nei |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Nei |
| Skaftlengde | 160 mm |
| Stål | HSS |
| Bredde | 10 |
| Høyde | 3 |
| Lengde | 40 |
| Merke | Robert Sorby |
| Netto vekt | 0.25 kg |