Stikkjern 6mm HCT091
765852
Standard stikkjern er vanligste typen og finnes i flere bredder. Gir et relativt bredt kutt men er raskt i bruk.
| Brutto vekt | 0.28 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Stikkjern |
| Langslipt | Nei |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Nei |
| Skaftlengde | 255 mm |
| Stål | HSS |
| Merke | Hamlet Craft Tools |
| Netto vekt | 0.28 kg |