Stikkjern beadan 10mm m/s Sorby
850040
Kraftig stikkjern som har en flat overside og skrå sider. Skjærer raskt og effektivt. Jernet kan også brukes med målebøyle for produksjon av mange like dimensjoner tapper etc.
| Brutto vekt | 0.6 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Stikkjern |
| Langslipt | Nei |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Nei |
| Skaftlengde | 305 mm |
| Stål | HSS |
| Merke | Robert Sorby |
| Netto vekt | 0.6 kg |