Stikkjern diamond 5mm m/s Sorby
850037
Et stikkjern med skrå sider som gjør at jernet ikke kiler seg fast mellom sidene. Brukes mye ved avstikking på tykke emner.
| Brutto vekt | 0.26 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Stikkjern |
| Langslipt | Nei |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Nei |
| Skaftlengde | 255 mm |
| Stål | HSS |
| Merke | Robert Sorby |
| Netto vekt | 0.26 kg |