Stikkjern diamond 6mm HCT092
765854
Dette stikkjernet har skrå sider slik at det ikke kiler seg fast. Sikkert i bruk. Gir et relativt bredt kutt.
Hamlet HCT092 med skaft.
Stikkjern diamond 5mm.
| Brutto vekt | 0.32 kg |
|---|---|
| Dreiejern | Stikkjern |
| Langslipt | Nei |
| Med skaft | Ja |
| Negativ slipevinkel | Nei |
| Skaftlengde | 255 mm |
| Stål | HSS |
| Merke | Hamlet Craft Tools |
| Netto vekt | 0.32 kg |