Merlin HM disk 50mm 4 stk
738322
Flat Profil Rondell har slipekorn på alle flater – Foran, Bak og på kanten er det Tungsten Karbid korn. Skiven skjærer nedi og gjennom som ett blad, perfekt for spor og buede kutt.
Inkluderer Fire 50mm Tungsten Karbid 3 Overflate Flate Rondeller:
MERLIN 50MM HM EX GROV FIOLETT – 738325
MERLIN 50MM HM GROV BLÅ – 738326
MERLIN 50MM HM MEDIUM RØD – 738327
MERLIN 50MM HM FIN GRØNN – 738328
| Brutto vekt | 0.15 kg |
|---|---|
| Bredde | 13 |
| Høyde | 2 |
| Lengde | 20 |
| Merke | King Arthur Tools |
| Netto vekt | 0.15 kg |
| Diameter | 50 mm |
| Festedimensjon | 9,5 mm |
| For vinkelsliper | Nei |
| Maks hastighet | 15000 |