Pfeil barkekniv 310mm rett 120mm blad
767110
KNIV 120MM
Pfeil barkekniv 310mm rett 120mm blad
| Bladbredde | 24 mm |
|---|---|
| Bladlengde | 145 mm |
| Bladtykkelse | 2.8 mm |
| Stål | Spesiallegering |
| Brutto vekt | 0.15 kg |
| Bredde | 4 |
| Høyde | 4 |
| Lengde | 33 |
| Merke | Pfeil Tools |
| Netto vekt | 0.15 kg |