Bessey skrutvinge TG60S 600/120
227040
Den originale Bessey skrutvingen er vår aller mest solgte tvinge og kan brukes til alle typer trearbeid. Vi lagerfører modellen med 2-komponent kunststoffgrep i høy kvalitet. Dette grepet gir ekstra godt feste i hånden og er ergonomisk riktig. Selve trykkskoen kan også skiftes uten bruk av verktøy.
| Brutto vekt | 2.5 kg |
|---|---|
| Bredde | 20 |
| Høyde | 4 |
| Lengde | 70 |
| Maks åpning | 600 mm |
| Spennkraft (Nm) | 6000 |
| Dybde kjeft | 120 mm |
| Merke | Bessey |
| Netto vekt | 2.3 kg |