Kontra/speilfressett ogee 12mm tange
CR/PDS3X12MMTC
Paneldør fresesett med fresestål både for ramme og dørspeil. Lag flotte dører eller rammer med settet. Gedigen dørfres ø85mm med profil. Rammesett ø41mm med dekorprofiler. Material tykkelse min 18 – max 22mm. 12mm tange for større freser.
Profile scriber:
R 4 mm
D 41 mm
C 17 mm
C2 6.35 mm
B 22 mm
OL 90 mm
Panel raiser:
R 22.2 mm
D 85.7 mm
C 15.9 mm
B 12.7 mm
OL 78.5 mm
Timber thickness min.18 mm
Timber thickness max. 22 mm
| Brutto vekt | 1.03 kg |
|---|---|
| C1 | 15.9 mm |
| Diameter | 85.7 mm |
| Festedimensjon | 12 mm |
| Fresestål | Speilfres,Sett |
| Kulelager | Ja |
| Kulelager UTV | 22 mm |
| Maks hastighet | 12000 |
| Radius1 | 4 mm |
| Radius2 | 22.2 mm |
| Merke | Trend Tool Technology |
| Netto vekt | 1.03 kg |